Close

ELEKTRONICKÉ POŽÁRNÍ SYSTÉMY

 

Elektrická požární signalizace (EPS) je vyhrazené požárně bezpečnostní zařízení, které zajišťuje pomocí hlásičů včasnou signalizaci požáru. Signály z hlásičů požáru jsou přijímány ústřednou EPS. U ústředny je zajištěna stálá obsluha, která v případě požáru přivolá jednotku požární ochrany (PO). Pokud není zajištěna stálá obsluha, je jednotka PO přivolána pomocí zařízení dálkového přenosu (ZDP).esser

Vysoká odbornost, neustálé inovace a důsledná orientace na zákazníky a trh zajišťuje již více než 40 let úspěšný rozvoj značky ESSER by Honeywell.

Nabízíme inovativní řešení ochrany požární ochrany, která splňují ty nejvyšší standardy. Systémy společnosti Honeywell představují díky své modularitě a rozsáhlým možnostem přizpůsobení jednoznačnou volbu pro instalace vyžadující kvalitu a preciznost provedení.

Systémy ESSER v sobě skrývají profesionální, vysoce kvalitní systémy elektrické požární signalizace s inteligentním řídicím systémem.

Tyto systémy nabízejí mnoho výhod: Dokonalou koordinaci všech součástí, která přináší mnohem více funkcí. Všechny produkty jsou navíc nadále vyvíjeny a aktualizovány, avšak vždy zaručují zpětnou kompatibilitu se staršími verzemi systému. Tento fakt chrání Vaši investici do systému a garantuje jeho dostupnost a rozšířitelnost po mnoho let

Jsme kvalifikovanou a  certifikovanou montážní firmou výrobků společnosti Honeywell.